Altsasu-Otzaurte-Gorosmendi-Leitza-Huiziko portua-Madozeko portua-Altsasu 140 km-ko ibilbidea eginen dute Barranka Txirrindulari Taldeko errepide atalekoek.
Altsasu.Altsasu-Otzaurte-Gorosmendi-Leitza-Huiziko portua-Madozeko portua-Altsasu 140 km-ko ibilbidea eginen dute Barranka Txirrindulari Taldeko errepide atalekoek. 08:00etan, San Juan plazatik.